Dodano 5 dni temu

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m² w mieście Warszawa

Ewa Zając, Ogrodowa 10/26, 00-893 Warsaw, Poland

3400 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Wola Ogrodowa, 3400 PLN, 44 m2, domy-1368/3767/OMW

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na Woli. Ulica Ogrodowa/Biała. Z okien widok ciche podwórze. Wysokość mieszkania ponad 330cm- Mieszkanie o powierzchni 44m2 składa się dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. W dużym pokoju narożnik, wygodny stół z krzesłami, szafka RTV, Telewizor. W sypialni łóżko podwójne, szafa. W przedpokoju szafa wnękowa, schowki i pawlacze. W łazience duża kabina prysznicowa, umywalka z szafka, pralka, ustęp, szafki łazienkowe. Budynek w którym znajduje się (...) Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na Woli. Ulica Ogrodowa/Biała. Z okien widok ciche podwórze. Wysokość mieszkania ponad 330cm- Mieszkanie o powierzchni 44m2 składa się dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. W dużym pokoju narożnik, wygodny stół z krzesłami, szafka RTV, Telewizor. W sypialni łóżko podwójne, szafa. W przedpokoju szafa wnękowa, schowki i pawlacze. W łazience duża kabina prysznicowa, umywalka z szafka, pralka, ustęp, szafki łazienkowe. Budynek w którym znajduje się lokal to duża wczesnomodernistyczna kamienica wzniesiona w latach dla małżeństwa Lindnerów. Śródmiejska część Warszawy - obok Sądy na Ogrodowej, niedaleko na Stare Miast, do Ogrodu Saskiego i Ogrodu Krasińskich. Z uwagi na położenie mieszkanie w środkowej części kamienicy mamy zapewnioną ciszę i kameralność. Oferta dedykowana dla osób ceniących sobie historyczną, zabytkową lokalizację, bliskość licznych restauracji. Opłaty miesięczne: 4.450 zł miesięcznie (czynsz najmu 3.400zł plus opłaty administracyjne 1.050zł) Dodatkowo opłaty za prąd. Umowa Najmu Okazjonalnego. Zwierzęta nie są akceptowane. Agnieszka Wiącek Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja 19747 e-

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

44 m²

Cena

3400 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

77 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Ewa Zając, Ogrodowa 10/26, 00-893 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

Bielany, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

2720 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 49.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 49 m²

Nowolipki 11A, 00-151 Warsaw, Poland

2720 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m²

Samochodowa 3/5, 02-652 Warsaw, Poland

2725 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy