mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m² w mieście Warszawa

Secret Place, Prosta 2/14, 00-850 Warsaw, Poland

4950 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Wola Prosta, 4950 PLN, 42 m2, domy-11130/16199/OMW

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy, położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Mieszkanie dostępne od zaraz. Świetna lokalizacja – bezpośrednio przy stacji metro Rondo Daszyńskiego (linia M2), co zapewnia szybki dojazd do każdej części miasta. Układ mieszkania: Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy, położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Mieszkanie dostępne od zaraz. Świetna lokalizacja – bezpośrednio przy stacji metro Rondo Daszyńskiego (linia M2), co zapewnia szybki dojazd do każdej części miasta. Układ mieszkania: A modern, fully equipped 2-room apartment for rent, located in the prestigious Towarowa Square development on Prosta Street, in the heart of Warsaw's business center. The apartment is available immediately. Great location – right next to the Rondo Daszyńskiego metro station (line M2), which ensures quick access to every part of the city. Apartment layout: ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ PREZENTACJE ONLINE ORAZ WIDEO Organizujemy zdalne wizyty za pośrednictwem popularnych komunikatorów oraz posiadamy wiele filmów naszych nieruchomości. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Jako profesjonalna Agencja Nieruchomości pobieramy prowizję w przypadku zawarcia umowy najmu lub sprzedaży. W przypadku zgłoszenia telefonicznego lub wiadomości przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO w celu przedstawienia oferty. Administratorem danych osobowych jest Prestige Real Estate sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Ludnej 2. Mają Państwo prawo w dowolnym momencie do modyfikacji danych lub wycofania zgody. PRESTIGE REAL ESTATE - WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY i SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI PREMIUM Nasze specjalizacje: mieszkania na wynajem i sprzedaż w Warszawie, luksusowe domy na sprzedaż i wynajem, nieruchomości dla firm i ambasad, obsługa ekspatów, sprzedaż luksusowych nieruchomości Premium. Więcej szczegółów oraz ofert naszej stronie internetowej _______ English: WE ORGANIZE ONLINE AND VIDEO PRESENTATIONS Ask about a remote visit. The content of this announcement does not constitute an offer within the meaning of the Civil Code. As a professional Real Estate Agency, we charge a commission. In the case of

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

42 m²

Cena

4950 zł

Cena za m²

118 zł

Mapa

Secret Place, Prosta 2/14, 00-850 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Dobrze zaplanowane
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Jasne wnętrze
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Efektywnie wykorzystana przestrzeń
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Przemyślany projekt
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Gotowe do wynajęcia
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Przestronny klimat

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Nurkowski Dąbrowa, Krochmalna 56, 00-870 Warsaw, Poland

3980 zł / miesiąc