mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m² w mieście Warszawa

Mordechaja Anielewicza 28A, 01-052 Warsaw, Poland

3000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Wola Warszawa Wola Mordechaja Anielewicza, 3000 PLN, 37,54 m2, domy-TOP727122

znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku z lat sześćdziesiątych. Składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie zostało , łącznie z wymianą instalacji elektrycznej. Całe wyposażenie również jest nowe, dobrane ze smakiem i na miarę, pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Zastosowano nowoczesny osprzęt oświetleniowy, z możliwością regulacji natężenia światła i jego ciepłoty, doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w domu. (...) znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku z lat sześćdziesiątych. Składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie zostało , łącznie z wymianą instalacji elektrycznej. Całe wyposażenie również jest nowe, dobrane ze smakiem i na miarę, pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Zastosowano nowoczesny osprzęt oświetleniowy, z możliwością regulacji natężenia światła i jego ciepłoty, doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w domu. W kuchni lodówka z zamrażarką, kuchnia gazowa z piekarnikiem, pralka i kuchenka mikrofalowa. Na ścianach gładź, na podłogach w pokojach panele, w łazience, przedpokoju i kuchni gres. Dodatkowo płatny czynsz do administracji w wysokości ok. 750 zł (w którym znajdują się zaliczki na wodę zimną i ciepłą oraz zaliczki na centralne ogrzewanie), oraz prąd i gaz według wskazań licznika. Jest to doskonale skomunikowana lokalizacja, tuż obok linie tramwajowe i autobusowe. W pobliżu wszystko, co oferuje duże miasto. Umowa najmu okazjonalnego.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

37 m²

Cena

3000 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

81 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Mordechaja Anielewicza 28A, 01-052 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 37 m²

Księdza Jerzego Popiełuszki 3, 01-786 Warsaw, Poland

2400 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28 m²

Federa, Nowolipie 13/15, 00-150 Warsaw, Poland

2400 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48 m²

Chełmska 18A, 00-725 Warsaw, Poland

2400 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy