Dodano 4 dni temu

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m² w mieście Warszawa

Flix Apple Serwis, Kolska, 01-045 Warsaw, Poland

4950 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Wola Warszawa Wola Okopowa, 4950 PLN, 44,7 m2, domy-WE895581

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z 2020 roku z recepcją i całodobową ochroną. Położone jest na 7. piętrze z 8, dzięki czemu jest jasne i dobrze doświetlone. Mieszkanie o powierzchni 44,7 m² zostało zaprojektowane w sposób funkcjonalny: Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z 2020 roku z recepcją i całodobową ochroną. Położone jest na 7. piętrze z 8, dzięki czemu jest jasne i dobrze doświetlone. Mieszkanie o powierzchni 44,7 m² zostało zaprojektowane w sposób funkcjonalny: Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Balkon z zestawem mebli (stolik i krzesło) - idealne miejsce na relaks Miejsce postojowe w garażu podziemnym Nowoczesne budownictwo (2020) Wysoki standard wykończenia Lokalizacja Świetna lokalizacja zapewniająca szybki dojazd do centrum (ok. 10 minut). W pobliżu znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz stacja metra Dworzec Gdański. W okolicy dostępna jest bogata infrastruktura handlowo-usługowa - sklepy, restauracje, kawiarnie oraz centrum handlowe Arkadia. W pobliżu znajdują się również szkoły, przedszkola oraz tereny zielone. Czynsz najmu: 4950 zł Czynsz administracyjny: 900 zł Kaucja: 4950 zł Dodatkowe opłaty licznikowe: prąd ok. 130 zł/miesięcznie oraz rozliczenie zaliczek na zużycie wody co pół roku Miejsce postojowe: dodatkowo płatne 250 zł / m-c Najem okazjonalny Mieszkanie dostępne od zaraz Serdecznie zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

44 m²

Cena

4950 zł

Cena za m²

113 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Flix Apple Serwis, Kolska, 01-045 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Nurkowski Dąbrowa, Krochmalna 56, 00-870 Warsaw, Poland

3980 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Krochmalna 59, 00-870 Warsaw, Poland

3980 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Nurkowski Dąbrowa, Krochmalna 56, 00-870 Warsaw, Poland

3980 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy