mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 72 m² w mieście Warszawa

Sushi tu Thai, Sienna 83, 00-815 Warsaw, Poland

6000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Wola Wola Mirów Sienna, 6000 PLN, 72 m2, domy-TB#382704

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Siennej, Wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6 000zł + 1 500zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 10 000 zł. Ścisłe centrum miasta, blisko liczne sklepy, punkty usługowe, bary, kawiarnie, restauracje, nieopodal popularne miejsce spotkań Fabryka Norblina oraz CH Złote Tarasy. Wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, przy budynku przystanki autobusowe, 4 min. pieszo do (...) Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Siennej, Wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6 000zł + 1 500zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 10 000 zł. Ścisłe centrum miasta, blisko liczne sklepy, punkty usługowe, bary, kawiarnie, restauracje, nieopodal popularne miejsce spotkań Fabryka Norblina oraz CH Złote Tarasy. Wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, przy budynku przystanki autobusowe, 4 min. pieszo do przystanków tramwajowych, 7 min. pieszo do metra Rondo ONZ (M2), 15 min. pieszo do dworca kolejowego Warszawa Centralna. Mieszkanie to: * salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon: rozkładana sofa, dwie komody, stół i krzesła, TV, klimatyzacja; * otwarta kuchnia: lodówka, piekarnik, zmywarka, płyta elektryczna, okap, szafki; * sypialnia z wyjściem na balkon: podwójne łóżko, szafka nocna, szafa; * sypialnia z wyjściem na balkon: podwójne łóżko, szafki nocne, szafa; * łazienka: prysznic, umywalka, wc, pralka; * garderoba; * balkon 12m2. Miejsce postojowe w garażu podziemnym obowiązkowe, dodatkowo płatne 500 zł. Nowoczesny budynek, jest portiernia, całodobowa ochrona, eleganckie części wspólne wykończone marmurem i granitem, basen i siłownia dostępne wyłącznie dla mieszkańców. Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

72 m²

Cena

6000 zł

Cena za m²

83 zł

Mapa

Sushi tu Thai, Sienna 83, 00-815 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 104.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 104.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 104.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 104.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 104.0 m² – Dobrze zaplanowane
mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 104.0 m² – Jasne wnętrze
mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 104.0 m² – Efektywnie wykorzystana przestrzeń
mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 104.0 m² – Przemyślany projekt
mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 104.0 m² – Gotowe do wynajęcia
mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 104.0 m² – Przestronny klimat

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 104 m²

Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

4800 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 81.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 81.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 81.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 81.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 81.0 m² – Dobrze zaplanowane
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 81.0 m² – Jasne wnętrze
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 81.0 m² – Efektywnie wykorzystana przestrzeń