mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m² w mieście Swarzędz

Kórnicka 45, 62-020 Swarzędz, Poland

2350 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, wielkopolskie poznański Swarzędz Swarzędz Kórnicka, 2350 PLN, 42 m2, domy-gratka-47001639

Na ul. Kruszewnickiej w Garbach ,wynajmę nowe, umeblowane mieszkanie na parterze, z niewielkim, osłoniętym ogródkiem. Jest to salon z kuchnią , sypialnią i łazienką. W oknach rolety zewnętrzne. Kuchnia zaopatrzona jest w nowe sprzęty i wygodny stół z 4 krzesłami. W salonie znajduje się kanapa i komoda. W sypialni duża szafa i szerokie łóżko. Okna wychodzą na wschód i zachód. Osiedle jest nowe, dalej powstają nowe bloki. Bardzo blisko jest Lidl, Biedronka, Rossman, (...) Na ul. Kruszewnickiej w Garbach ,wynajmę nowe, umeblowane mieszkanie na parterze, z niewielkim, osłoniętym ogródkiem. Jest to salon z kuchnią , sypialnią i łazienką. W oknach rolety zewnętrzne. Kuchnia zaopatrzona jest w nowe sprzęty i wygodny stół z 4 krzesłami. W salonie znajduje się kanapa i komoda. W sypialni duża szafa i szerokie łóżko. Okna wychodzą na wschód i zachód. Osiedle jest nowe, dalej powstają nowe bloki. Bardzo blisko jest Lidl, Biedronka, Rossman, Action. Wszędzie chodniki. Obok przystanki autobusowe. Blisko IKEA i szpital. Cena najmu 2350 zł za miesiąc Opłaty dodatkowe 650 zł/ m-c Co 2 miesiące prąd. Kaucja 2500 zł Preferuję najem okazjonalny. Niestety nie można mieszkać ze zwierzętami. Bardzo chętnie pokażę mieszkanie zainteresowanym. Też obcokrajowców. Zapraszam Beata

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

42 m²

Cena

2350 zł

Cena za m²

56 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Kórnicka 45, 62-020 Swarzędz, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Swarzędz

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 49.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 49 m²

Osiedle Kościuszkowców 1/1, 62-020 Swarzędz, Poland

1900 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 53.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 53 m²

unnamed road, 62-020 Swarzędz, Poland

1900 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 49 m²

Osiedle Dąbrowszczaków 1, 62-020 Swarzędz, Poland

1950 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy