Dodano dzisiaj
Wilanów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland
18 500 zł / miesiąc
EUROVILLA prezentuje 3 poziomowy apartament o powierzchni 263 m2 (segment środkowy, narożny) do wynajęcia na Wilanowie, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu "Rezydencja Królewska". 4 sypialnie, 4 łazienki, duży taras i ogródki. Apartament na 3 poziomach: salon z wyjściem na ogród, otwarta kuchnia z jadalnią i wyjściem na ogród, 4 sypialnie, 4 łazienki, garderoba. Nieruchomość jest gustownie, starannie i nowocześnie urządzona oraz częściowo umeblowana. Bezpieczeństwo zapewniają: drzwi antywłamaniowe, kamery video, recepcja, osiedle strzeżone, domofon. Pomieszczenia klimatyzowane. OKOLICA Apartament usytuowany na strzeżonym osiedlu z ochroną i całodobową recepcją, w pobliżu Pałacu w Wilanowie. Urocza, zielona okolica pozwala na spacery oraz przejażdżki rowerowe. Jednocześnie blisko znajdują się sklepy, restauracje oraz inne udogodnienia ważne dla życia codziennego. W zasięgu 2 minut przystanek autobusowy. DODATKOWE INFORMACJE Dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym. W apartamencie kominek i oranżeria. Media rozliczane na podstawie rachunków od dostawców. Jan Olewiński Doradca ds. Nieruchomości j. +
EUROVILLA prezentuje 3 poziomowy apartament o powierzchni 263 m2 (segment środkowy, narożny) do wynajęcia na Wilanowie, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu "Rezydencja Królewska". 4 sypialnie, 4 łazienki, duży taras i ogródki. Apartament na 3 poziomach: salon z wyjściem na ogród, otwarta kuchnia z jadalnią i wyjściem na ogród, 4 sypialnie, 4 łazienki, garderoba. Nieruchomość jest gustownie, starannie i nowocześnie urządzona oraz częściowo umeblowana. Bezpieczeństwo zapewniają: drzwi antywłamaniowe, kamery video, recepcja, osiedle strzeżone, domofon. Pomieszczenia klimatyzowane.
OKOLICA Apartament usytuowany na strzeżonym osiedlu z ochroną i całodobową recepcją, w pobliżu Pałacu w Wilanowie. Urocza, zielona okolica pozwala na spacery oraz przejażdżki rowerowe. Jednocześnie blisko znajdują się sklepy, restauracje oraz inne udogodnienia ważne dla życia codziennego. W zasięgu 2 minut przystanek autobusowy. DODATKOWE INFORMACJE Dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym. W apartamencie kominek i oranżeria. Media rozliczane na podstawie rachunków od dostawców. Jan Olewiński Doradca ds. Nieruchomości j. +
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
5
Powierzchnia
263 m²
Cena
18 500 zł
Cena za m²
70 zł
Oferta znajduje się pod adresem Wilanów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Warszawa