mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 31 m² w mieście Łódź

Pomorska 45B, 91-408 Łódź, Poland

2000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie kawalerka z aneksem kuchennym 31 m² na wynajem Łódź

OFERTA BEZPOŚREDNIA, DOSTĘPNA OD ZARAZ Doskonale zlokalizowany apartament wraz z aneksem kuchennym, idealny na wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy (Booking oraz Airbnb) przy ul. Pomorskiej 45 w budynku C. * Wysoki standard budynku, apartament w pełni wyposażony, z bezpłatnym Wi-Fi. * Doskonała komunikacja, bliskość ul. Piotrkowskiej, Manufaktury, Wydziałów UL i parków. * 2 łóżka hotelowe, które można łączyć lub rozdzielać, stół obiadowy, smart TV, piekarnik, zmywarka, toster, kawiarka. Czynsz: 2000 zł Opłaty eksploatacyjne: 650 zł (zaliczka na ogrzewanie, wodę, śmieci) Zaliczka na prąd ok 100 zł Łącznie: 2750 zł ZAPRASZAM PO SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE - TEL.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

31 m²

Cena

2000 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

65 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Pomorska 45B, 91-408 Łódź, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Łódź

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Aleja 1 Dywizji, 91-837 Łódź, Poland

1600 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 42.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 42 m²

Kryzysowa 30a, 91-867 Łódź, Poland

1600 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38 m²

Lutomierska 69, 91-048 Łódź, Poland

1600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy