mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 51 m² w mieście Gdynia

Bohaterów Starówki Warszawskiej 12A, 81-455 Gdynia, Poland

2850 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie m2 51 m² przy lesie na wynajem Gdynia, Redłowo

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Gdyni na Płycie Redłowskiej z pięknym widokiem na morze i oddzielną kuchnią. Mieszkanie wolne od ATUTY - rewelacyjna lokalizacja, - bliskość komunikacji miejskiej, - widok na morze i wzgórza morenowe - bezpłatne ogólnodostępne miejsca postojowe pod blokiem LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Gdynie na Płycie Redłowskiej przy ulicy Bohaterów Starówki Warszawskiej 9. Doskonałe połączenie z całym Trójmiastem zapewnia bliskość komunikacji miejskiej i kolei SKM. - 300 m do przystanku autobusowego, - 800 m do przystanku SKM Gdynia Redłowo - 500 m do Plaży publicznej na Polance Redłowskiej MIESZKANIE Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na dziewiątym piętrze w wieżowcu z windą , składające się z: - ustawnego salonu z rozkładaną kanapa ; - sypialni z wersalka; - dużej kuchni w pełni wyposażonej . - łazienki z wanną i WC; - przedpokoju z szafą. - dużego balkonu Do spania dwa rozkładane łóżka 2+2 Mieszkanie jest w pełni wyposażone, do dyspozycji pralka, kuchenka gazowa. KOSZTY CZYNSZ NAJMU 2850,- zł/mc KAUCJA 2850,- zł KOSZTY ADMINISTRACYJNE LATO 540,-, ZIMA 1100,- Mieszkanie jest w trakcie odsiwerzania, wiec kolory ścian będą biało/szare Zapraszam na prezentację nr oferty PH931473 Grzegorz Banaszak Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

51 m²

Cena

2850 zł

Cena za m²

56 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Bohaterów Starówki Warszawskiej 12A, 81-455 Gdynia, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Gdynia

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 83.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 83 m²

Internat Wojskowej Agencji Mieszkaniowej "Komandor", Inżyniera Jana Śmidowicza 71, 81-127 Gdynia, Poland

2280 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 83 m²

2280 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 55.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 55 m²

Spacerowa 31, 81-521 Gdynia, Poland

2281 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (51.0 m²) do wynajęcia w mieście Gdynia (Bohaterów Starówki Warszawskiej 12A, 81-455 Gdynia, Poland) – rentola.pl