mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33 m² w mieście Kraków

Myśliwska, 30-730 Krakow, Poland

3070 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie m2 z aneksem kuchennym 33 m² na wynajem Kraków, Dzielnica XIII Podgórze (Podgórze)

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na Podgórzu. PODSTAWOWE INFORMACJE: Powierzchnia mieszkania wynosi 33 m2, na co składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój - balkon DODATKOWE INFORMACJE: - mieszkanie w nowym budownictwie na 1 piętrze - winda - ogrzewanie miejskie - mieszkanie jest umeblowane - wyposażone w sprzęty AGD - zgoda na zwierzęta OPŁATY: Cena najmu: 3070 zł Czynsz do administracji: 340 zł + media oraz prąd płatne na koniec każdego miesiąca wg. zużycia. Ubezpieczenie najemcy na czas trwania umowy 33 zł Możliwy wynajem miejsca parkingowego w cenie 200 zł Jednorazowa kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu + średniomiesięczne zużycia mediów. Jednorazowa prowizja dla biura LOKALIZACJA: Mieszkani, na ulicy Myśliwskiej, nowoczesne osiedle o podwyższonym standardzie. Doskonale skomunikowana lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum. WIĘCEJ PODOBNYCH OFERT znajdziesz u naszego Partnera: Oliwia Macherzyńska Tel. Agencja nieruchomości Morestate

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

33 m²

Cena

3070 zł

Cena za m²

93 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Myśliwska, 30-730 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33 m²

Karola Bunscha, 30-392 Krakow, Poland

2460 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 28.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 28 m²

Wrocławska 39, 30-011 Krakow, Poland

2460 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33 m²

Karola Bunscha, 30-392 Krakow, Poland

2460 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy