Dodano 2 dni temu

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 41 m² w mieście Łódź

unnamed road, 92-365 Łódź, Poland

2250 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie m2 z aneksem kuchennym 41 m² na wynajem Łódź, Śródmieście

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Fuzja przy ul. Milionowej 8 w Łodzi o pow. 41,78 m2 na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal w pełni wyposażony i urządzony, gotowy do wprowadzenia, składa się z salonu z aneksem kuchennego, wydzielonego pokoju z biurkiem i łóżkiem, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Do dyspozycji również balkon z widokiem na patio. Kuchnia z pełnym AGD w zabudowie tj. lodówko-zamrażarka, zmywarka, piekarnik elektryczny, płyta indukcyjna, okap. W salonie kanapa, stolik kawowy, stolik RTV. Z salonu jest wyjście na balkon. W drugim pokoju duża szafa, biurko i fotel oraz wnęka z łóżkiem (120cm-200cm) W łazience pralka, kabina prysznicowa, lustro, umywalka z szafką. W przedpokoju również znajduje się szafa. Na terenie osiedla duży teren rekreacyjny, z zachowanymi motywami industrialnymi. W pobliżu również duży park, sklepy Lidl, restauracje, przychodnia, ul. Piotrkowska, Tymienieckiego, Galeria Łódzka, itp. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, jak i dojazd do ścisłego Centrum, czy pozostałej części miasta. Koszty: 2250 PLN kwota najmu 520 PLN opłaty dla Wspólnoty Mieszkaniowej 100 PLN zaliczka na prąd Kaucja 3000 PLN. Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszamy na prezentację! Więcej mieszkań na naszej stronie AJ Promotion - Twoje biuro nieruchomości. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

41 m²

Cena

2250 zł

Cena za m²

55 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem unnamed road, 92-365 Łódź, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Łódź

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 29.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 29 m²

Organizacji „Wolność i Niezawisłość” 40, 91-836 Łódź, Poland

1800 zł / miesiąc

Przykładowy obraz

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Łódź Ghetto, Srebrna, 91-334 Łódź, Poland

1800 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27 m²

Telefoniczna 17, 91-728 Łódź, Poland

1800 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (41.0 m²) do wynajęcia w mieście Łódź (unnamed road, 92-365 Łódź, Poland) – rentola.pl