mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43 m² w mieście Kraków

R'lyeh Cafe, Lubicz 28, 31-511 Krakow, Poland

4700 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie m2 z aneksem kuchennym 43 m² na wynajem Kraków, Stare Miasto

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem 1 pokojowe mieszkanie położne w prestiżowym apartamentowcu Browar Lubicz na Starym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym; - sypialni; - łazienki; - przedpokoju; Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Jest całkowicie wyposażone i umeblowane. Kuchnia wyposażona w zmywarkę, lodówkę z zamrażarką, płytę, okap, piekarnik, mikrofalówkę. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie z klimatyzacją. Inwestycja jest strzeżona. Cena najmu: 4700 zł + opłaty 800zł (czynsz administracyjny + prąd+ tv, internet, etc.) Zapraszamy do prezentacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej - zapraszamy!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

43 m²

Cena

4700 zł

Cena za m²

109 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem R'lyeh Cafe, Lubicz 28, 31-511 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62 m²

Grażyny, 31-212 Krakow, Poland

3790 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 50 m²

Podbrzezie, 31-054 Krakow, Poland

3790 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 78.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 78 m²

Czyżyny, Krakow, Lesser Poland Voivodeship, Poland

3800 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (43.0 m²) do wynajęcia w mieście Kraków (R'lyeh Cafe, Lubicz 28, 31-511 Krakow, Poland) – rentola.pl