Dodano 4 dni temu

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 52 m² w mieście Wrocław

Klinika na Gajowej, Gajowa, 50-519 Wrocław, Poland

2900 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie m2 z aneksem kuchennym 52,30 m² na wynajem Wrocław, Huby

2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorska zlokalizowane na 6tym piętrze w 6cio piętrowym budynku. Powierzchnia mieszkania - 55,2 m2. Komórka lokatorska 2.9 m2 Mieszkanie w budynku z 2000 roku znajduje się na osiedlu Huby przy ul. Gajowej. Rozkład: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - sypialnia - garderoba - Łazienka z WC - przedpokój -balkon Atuty: - klimatyzacja - duża garderoba oraz szafa w zabudowie w sypialni - media miejskie (w tym ogrzewanie) - winda - okna 3- szybowe - ekspozycja okien południowo - zachodnia; - drzwi wejściowe antywłamaniowe - elektryczne rolety zewnętrzne antywłamaniowe W mieszkaniu na podłodze panele w kolorze jasnego dębu. Kuchnia wyposażona w zmywarkę, lodówkę, płytę grzewczą oraz piekarnik. Do dyspozycji mieszkańców miejsca parkingowe na dziedzińcu za szlabanem. W okolicy : - Żabka, piekarnia - przystanek autobusowy i tramwajowy - Szkoła Podstawowa i Liceum, Przedszkole, Żłobki - PKP 9 minut spacerem - rynek 13 minut samochodem Opłaty: - Czynsz administracyjny 1066 zł (zawiera zaliczki na ogrzewanie oraz wodę) - Czynsz najmu 2900 zł - prąd według zużycia - Internet we własnym zakresie (jest światłowód) Kaucja 3000 zł Umowa podpisywana na zasadach najmu okazjonalnego (pomagam w formalnościach) Mieszkanie dostępne do wprowadzenia od 1 czerwca. Zapraszam Andrzej Dębski Warto ze mną współpracować ponieważ: - oferuję wsparcie przy uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości z opcją dodatkowych korzyści - pomogę we wszystkich formalnościach. - oferuję szereg innych usług związanych z zakupem nieruchomości Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. * ID Oferty w biurze : *

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

52 m²

Cena

2900 zł

Cena za m²

56 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Klinika na Gajowej, Gajowa, 50-519 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 81.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 81 m²

Szczytnicka 46, 50-382 Wrocław, Poland

2342 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m²

Jaworska 2, 53-612 Wrocław, Poland

2350 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 29.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 29 m²

Pizza Hut, Rynek 49, 50-116 Wrocław, Poland

2350 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy