Miła 25, 01-033 Warsaw, Poland
2399 zł / miesiąc
Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta. Do mieszkania przynależy piwnica! Na powierzchnię składają się: Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia. Oddzielna kuchnia. Łazienka. Hol. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w sprzęty AGD, w tym pralkę, zmywarkę i lodówkę. Ogrzewanie miejskie zapewnia komfort w sezonie zimowym oraz wygodę codziennego użytkowania. Lokalizacja: Atutem lokalizacji jest doskonała komunikacja i centralne położenie. To miejsce łączy miejski styl życia z kameralnym charakterem Muranowa. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz stacje metra, zapewniające szybki dojazd do centrum i innych części Warszawy. W okolicy dostępne są sklepy spożywcze, punkty usługowe, restauracje oraz kina. Miłośnicy natury docenią bliskość parków i terenów zielonych - idealnych miejsc na spacer, rekreację i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Opłaty: 2399 zł + czynsz administracyjny (800 zł) + prąd. Kaucja 2700 zł. Najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy. Serdecznie zapraszam do Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę.
Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta. Do mieszkania przynależy piwnica! Na powierzchnię składają się: Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia. Oddzielna kuchnia. Łazienka. Hol. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w sprzęty AGD, w tym pralkę, zmywarkę i lodówkę. Ogrzewanie miejskie zapewnia komfort w sezonie zimowym oraz wygodę codziennego użytkowania. Lokalizacja: Atutem lokalizacji jest doskonała komunikacja i centralne położenie. To miejsce łączy miejski styl życia z kameralnym charakterem Muranowa.
W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz stacje metra, zapewniające szybki dojazd do centrum i innych części Warszawy. W okolicy dostępne są sklepy spożywcze, punkty usługowe, restauracje oraz kina. Miłośnicy natury docenią bliskość parków i terenów zielonych - idealnych miejsc na spacer, rekreację i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Opłaty: 2399 zł + czynsz administracyjny (800 zł) + prąd. Kaucja 2700 zł. Najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy. Serdecznie zapraszam do Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę.
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
33 m²
Cena
2399 zł
Cena za m²
73 zł
Oferta znajduje się pod adresem Miła 25, 01-033 Warsaw, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Warszawa