mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 177 m² w mieście Warszawa

Jana III Sobieskiego, 02-957 Warsaw, Poland

12 450 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie Mokotów Jana III Sobieskiego 177m2

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

177 m²

Cena

12 450 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

70 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Jana III Sobieskiego, 02-957 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 70 m²

Choice, Marcina Kasprzaka 29, 01-234 Warsaw, Poland

9990 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 70 m²

Choice, Marcina Kasprzaka 29, 01-234 Warsaw, Poland

9990 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 149.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 149 m²

Zygmunta Słomińskiego, 00-204 Warsaw, Poland

9999 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy