mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 231 m² w mieście Warszawa

Warowna, 02-654 Warsaw, Poland

19 500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie Mokotów Warowna 231.31m2

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

231 m²

Cena

19 500 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

84 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Warowna, 02-654 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

Przykładowy obraz

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 88 m²

Poland

15 600 zł / miesiąc

Przykładowy obraz

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 88 m²

Poland

15 600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 53.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 53 m²

Syncron Poland, Twarda 4, 00-113 Warsaw, Poland

16 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy