mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m² w mieście Kraków

Plac Jana Matejki, 31-157 Krakow, Poland

2250 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie/ na biuro 2-pokojowe Plac Matejki

WYNAJĘTEDo wynajęcia od ZARAZ mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy przy Pl. Matejki.Oficyna czysta, zadbana, bezpieczna, zamykana.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (z sofą Ikea rozkładaną), sypialni (łóżko z materacem), łazienki. Jest częściowo umeblowane. Wyposażenie kuchni: pochłaniacz oraz płyta ceramiczna. W mieszkaniu brak jest piekarnika oraz brak zmywarki. Układ: z pokoju z aneksem kuchennym przechodzi się do sypialni, z sypialni do łazienki. Ogrzewanie gazowe.Kamienica okablowana Internetem z firmy Toya.Możliwość wynajęcia piwnicy.Opłaty: 2250zł czynsz najmu + czynsz administracyjny ok. 250zł + media wg zużycia (prąd, gaz, woda, śmieci). Konieczność zawarcia umów o dostawę gazu i prądu.Kaucja 3000zł. Prowizja dla biura.Możliwość wynajęcia pod działalność biurową. Czynsz najmu 2400zł + 23% VAT + ok. 350zł opłaty administracyjna (w tym podatek od nieruchomości) + mediaFor rent nice and cosy 2-room apartment situated on first floor in a tenament house located in backyard. The backyard is safe, tidy and clean.The apartment is partly furnished, consists of living room with open space kitchen area, bedroom, bathroom. Kitchen equipped with hood and ceramic electric hod.Gas heating. Payments: 2250pln plus around 250pln administration fee + media according to consumption (water, gas, electricity, garbage disposal)Deposit : 3000plnFee for the Agency

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

42 m²

Cena

2250 zł

Cena za m²

54 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Plac Jana Matejki, 31-157 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Prądnik Czerwony, Krakow, Lesser Poland Voivodeship, Poland

1800 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38 m²

Walerego Eliasza Radzikowskiego, 31-315 Krakow, Poland

1800 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m²

Mazowiecka, 30-075 Krakow, Poland

1800 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy