mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 101 m² w mieście Warszawa

Raz Dwa Trzy My, Łowicka 19, 02-574 Warsaw, Poland

5750 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie na wynajem , 101 m

Opis nieruchomości: Mamy wielką przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem mieszczący się na malowniczym Mokotowie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, pełnej zieleni.PARAMETRY NIERUCHOMOŚCIApartament ma powierzchnię 101 m2 i składa się z salonu z otwartą kuchnią, 2 sypialni, garderoby oraz schowka a także łazienki i osobnego WC. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Do dyspozycji mieszkańców jest rowerownia. Apartament jest nasłoneczniony, okna wychodzą od południa. Dodatkowo płatny czynsz administracyjny 1250 PLN KOMUNIKACJA I OKOLICAPrezentowana nieruchomość znajduje się w sercu zielonego Mokotowa, w pobliżu wielu sklepów, restauracji i punktów usługowych, z bardzo dobrą komunikacją z Centrum. Niedaleko apartamentu znajduje się British School, oraz przedszkole. W NASZEJ OPINIIApartament jest idealny dla osób, które pragną mieć dostęp do każdego rodzaju usług, a jednocześnie cenią sobie spokój i komfort. Spokojna okolica oraz dobry dojazd do centrum stanowią niezaprzeczalne zalety nieruchomości.Więcej unikalnych ofert w podobnych kryteriach znajdą Państwo na naszej stronie www. Zapraszamy!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

101 m²

Cena

5750 zł

Cena za m²

57 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Raz Dwa Trzy My, Łowicka 19, 02-574 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 72.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 72 m²

Rolna 179, 02-729 Warsaw, Poland

4600 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 78.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 78 m²

Aleja Wilanowska 103, 02-765 Warsaw, Poland

4600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m²

Mińska, 03-831 Warsaw, Poland

4600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy