mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m² w mieście Kraków

Kraków Główny KGA, Składowa, 30-010 Krakow, Poland

2840 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

MIESZKANIE NA WYNAJEM 2 POK - 35m2 KROWODRZA

kraków – 35 m², mieszkanie do wynajęcia krowodrza od 01.10 lokalizacja: – kilka minut spacerem do przystanków tramwajowych i autobusowych – szybki dojazd do centrum krakowa, uczelni i biurowców – w pobliżu sklepy, restauracje, piekarnie, siłownie i tereny zielone mieszkanie: – powierzchnia: 35 m² – w bardzo dobrym stanie, w pełni umeblowane i wyposażone układ pomieszczeń: – pokój dzienny z aneksem kuchennym (lodówka, piekarnik, płyta elektryczna, okap, stół z krzesłami) – sypialnia (szafa, komoda, łóżko) – łazienka (prysznic, umywalka, wc, pralka, lustro) – przedpokój koszty: – czynsz najmu: 2840 zł/miesiąc – dodatkowo płatne: prąd, woda, ogrzewanie, wywóz śmieci wg zużycia – kaucja: 3500 zł – prowizja dla biura dlaczego warto: – świetna lokalizacja blisko centrum – mieszkanie dostępne od 01.10 – komfortowe i praktyczn

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

35 m²

Cena

2840 zł

Cena za m²

81 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Kraków Główny KGA, Składowa, 30-010 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m²

Floriańska 31, 31-019 Krakow, Poland

2299 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27 m²

Juliusza Lea, 30-039 Krakow, Poland

2299 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m²

Floriańska 31, 31-019 Krakow, Poland

2299 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy