mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28 m² w mieście Warszawa

Łopuszańska 57A, 02-232 Warsaw, Poland

2700 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie na wynajem , 28,40 m

Opis nieruchomości: Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - Warszawa, ul. Łopuszańska 57A. Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,4 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, w dzielnicy Włochy. Lokal składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, gotowe do wprowadzenia się. W części dziennej znajduje się wyjście na balkon z ekspozycją zachodnią, co zapewnia dobre doświetlenie mieszkania w godzinach popołudniowych. Pokój wyposażony jest w kanapę, stół z krzesłami oraz komodę. Kuchnia została wyposażona w niezbędne sprzęty AGD - do dyspozycji najemcy pozostają: lodówka z zamrażarką, zmywarka, płyta indukcyjna oraz piekarnik. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową oraz pralkę. W holu znajduje się duża szafa w zabudowie, zapewniająca wygodną przestrzeń do przechowywania. Lokalizacja i komunikacja: Mieszkanie położone jest w dzielnicy Włochy - dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, łączącej wygodę miejskiego życia z większym spokojem niż w ścisłym centrum. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe, zapewniające sprawny dojazd do centrum oraz innych dzielnic miasta. W niedalekiej odległości dostępne są również stacje kolejowe, umożliwiające szybkie połączenia z centrum Warszawy. Dodatkowym atutem jest bliskość głównych arterii komunikacyjnych, takich jak Aleje Jerozolimskie oraz trasy wylotowe z miasta, co ułatwia poruszanie się zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W okolicy dostępna jest pełna infrastruktura - centra handlowe, sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz tereny zielone. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary ceniącej komfort, bezpieczeństwo oraz dobrą lokalizację. Preferowani najemcy bez zwierząt. Lokal nie posiada miejsca parkingowego. Koszty: czynsz najmu: 2700 zł + 450 zł czynsz do administracji = 3150 zł dodatkowo: koszty zużycia prądu (zaliczka na ich poczet 100 zł) kaucja: 3150 zł Warunki najmu: najem okazjonalny min. 1 rok dostępne „od ręki” Zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

28 m²

Cena

2700 zł

Cena za m²

96 zł

Mapa

Łopuszańska 57A, 02-232 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 56.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 56.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 56.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 56.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 56.0 m² – Dobrze zaplanowane

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 56 m²

Domino's Pizza, Chełmska 9, 00-727 Warsaw, Poland

2160 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Dobrze zaplanowane
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Jasne wnętrze
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Efektywnie wykorzystana przestrzeń
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Przemyślany projekt

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32 m²

Apartamentowa 2, 02-495 Warsaw, Poland

2165 zł / miesiąc