mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m² w mieście Grudziądz

Cezal-Bydgoszcz, Toruńska 25/27, 86-300 Grudziądz, Poland

1700 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie na wynajem, Bydgoszcz,Centrum

Opis nieruchomości Tylko w biurze Novator! Mieszkanie wolne. Polecammieszkanie gotowe do wprowadzenia, umeblowane i całkowicie po remoncie, łącznie ze wszystkimi instalacjami:, elektryczną, wodną, grzewczą. Bardzo niskie koszty utrzymania! Czynsz 170 zł/m-c, w tym emontowy, woda, sprzątanie . Ogrzewanie na gaz (piec dwufunkcyjny gazowy). Rachunki zimą wynoszą ł. Ściany gładzie, na podłodze w pokoju panele wysokiej klasy , w kuchni i łazience płytki. Nowe okna oraz drzwi wejściowe. Mieszkanie o pow.26m2 w tym: pokój, kuchnia oraz łazienka z kabiną prysznicową. Do mieszkania przynależyduża piwnica 8 m2. Bardzo dobra lokalizacja, 900m odul. Gdańskiej, do dworca PKP 700 m, pętla komunikacji miejskiej 400 m . W pobliżu WydziałPolitechniki Bydgoskiej oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Kwota najmu 1700zł/1miesiąć , kaucja 1 m-c. Mieszkanie umeblowane, łącznie z meblami kuchennymi, kuchenką gazową , lodówką , pralką, kanapą ! Polecam i zapraszam na prezentację! Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

26 m²

Cena

1700 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

65 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Cezal-Bydgoszcz, Toruńska 25/27, 86-300 Grudziądz, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Grudziądz

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38 m²

Śródmieście Wewnętrzne, Grudziądz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Poland

1400 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32 m²

86-380 Grudziądz, Poland

1400 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38 m²

Aleja 23 Stycznia, 86-380 Grudziądz, Poland

1400 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (26.0 m²) do wynajęcia w mieście Grudziądz (Cezal-Bydgoszcz, Toruńska 25/27, 86-300 Grudziądz, Poland) – rentola.pl