mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m² w mieście Kraków

Jana Zamoyskiego 45, 30-519 Krakow, Poland

3950 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie na Wynajem - Kraków, Podgórze, ul. Jana Zamoyskiego

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 50 m² w prestiżowej inwestycji ” Podgórze Park Hill” przy ul. Jana Zamoyskiego. LOKALIZACJA Inwestycja jest z lokalizowana na Starym Podgórzu, gdzie jest prosty dojazd do samego centrum Krakowa (15 min tramwajem na Stare Miasto). Bliskość terenów zielonych takich jak Park Bednarskiego, Planty Nowackiego pozwala na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu i relaksujące spacery, a przy nie sprzyjającej pogodzie w niewielkiej odległości znajduje się klub sportowy i basen KS Korona, siłownie czy centrum wspinaczkowe. Dużym atutem jest bliskość ronda Matecznego wokół którego znajdują się różnego rodzaju punkty usługowe, centra biznesowe, restauracje i sklepy. INWESTYCJA Inwestycja ma unikatowy charakter co zalicza ją do nieruchomości z segmentu premium. Podgórze Park Hill 63 zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, a każde z apartamentów zostało wykończone pod klucz w najwyższym standardzie. Budynek został wyposażony w recepcję, ochronę i monitoring, dzięki czemu można poczuć się komfortowo. APARTAMENT Wykończony z materiałów najwyższej jakości, znajduje się na 2. piętrze budynku z 2019 roku. Wnętrze charakteryzuje nowoczesny styl z zastosowaniem naturalnych materiałów. Na uwagę zasługują drewniane podłogi z drewna egzotycznego, naturalny kamień w łazience i kuchni. Starannie zostały dobrane dodatki, włoskie lampy, czy wyposażenie AGD. Na apartament składają się: DODATKOWE INFORMACJE CENA – 3950 PLN, + 1260 PLN czynsz administracyjny, + 120 PLN internet, + prąd wg zużycia. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nieruchomości. We speak English!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

50 m²

Cena

3950 zł

Cena za m²

79 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Jana Zamoyskiego 45, 30-519 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39 m²

Wrocławska 53J, 30-011 Krakow, Poland

3191 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40 m²

Aleja Kijowska 34, 30-079 Krakow, Poland

3199 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40 m²

Aleja Kijowska 34, 30-079 Krakow, Poland

3199 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy