mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 101 m² w mieście Szczecin

Centrum, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Poland

6300 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

mieszkanie na wynajem Szczecin Śródmieście-Centrum

Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powierzchnię 101,16m2 składa się salon, z jadalnią i kuchnią.przestronny hall z dwiema dużymi szafami dwie sypialnie - jedna z własną łazienką z wanną oraz dodatkowa duża łazienka z prysznicem z wejściem z hallu.Pod budynkiem jest garażowiec z dedykowanym miejscem.W klatce portiernia czynna całą dobę.Opłaty:czynsz 6300 złczynsz administracyjny 2063 zł kaucja do uzgodnieniaMieszkanie w centrum miasta z własnym parkingiem o prestiżowym wykończeniu jest piękną wizytówką i wspaniałym miejscem do pracy i wypoczynku.Zapraszam

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

101 m²

Cena

6300 zł

Cena za m²

62 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Centrum, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Szczecin

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 102.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 102 m²

Hansa Christiana Andersena, 71-799 Szczecin, Poland

5200 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 102 m²

Hansa Christiana Andersena, 71-799 Szczecin, Poland

5200 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 102 m²

Warszewo, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Poland

5200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy