mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m² w mieście Szczecin

Śródmieście, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Poland

2600 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

mieszkanie na wynajem Szczecin Śródmieście

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza. Mieszkanie: Lokal o powierzchni 42,3 m², położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły – salon od strony południowej. W skład wchodzą: sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon z widokiem na Wydział Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Atuty: ogrodzone podwórko tylko dla mieszkańców, plac zabaw, bardzo dobra komunikacja i lokalizacja. Koszty: czynsz najmu: 2600 zł, czynsz administracyjny: 640 zł (w tym zaliczki na ogrzewanie i wodę), prąd według zużycia, kaucja: 2600 zł. Warunki: najem okazjonalny, umowa na minimum 12 miesięcy, bez zwierząt. Zapraszamy do kontaktu!Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza. Mieszkanie: Lokal o powierzchni 42,3 m², położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły – salon od strony południowej. W skład wchodzą: sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon z widokiem na Wydział Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Atuty: ogrodzone podwórko tylko dla mieszkańców, plac zabaw, bardzo dobra komunikacja i lokalizacja. Koszty: czynsz najmu: 2600 zł, czynsz administracyjny: 640 zł (w tym zaliczki na ogrzewanie i wodę), prąd według zużycia, kaucja: 2600 zł. Warunki: najem okazjonalny, umowa na minimum 12 miesięcy, bez zwierząt. Zapraszamy do kontaktu!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

42 m²

Cena

2600 zł

Cena za m²

62 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Śródmieście, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Szczecin

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

plac Grunwaldzki, 70-433 Szczecin, Poland

2100 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Poland

2100 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48 m²

9 Maja 78, 70-136 Szczecin, Poland

2100 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy