Dodano wczoraj

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m² w mieście Warszawa

Stanisława Kierbedzia 8, 00-728 Warsaw, Poland

4700 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie na Wynajem - Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Stanisława Kierbedzia

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament klasy premium z tarasem o powierzchni 40 m² , zlokalizowany na Mokotowie – Sielcach. LOKALIZACJA Mokotów – Sielce to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji w Warszawie. Okolica łączy ciszę i zieleń z doskonałą komunikacją z centrum miasta. W pobliżu znajdują się: MIESZKANIE Apartament został zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony w wysokim standardzie. To idealna propozycja dla osób ceniących jakość, estetykę oraz komfort życia. Ogromnym atutem nieruchomości jest prywatny taras o powierzchni aż 40 m² z widokiem na zielone patio – idealne miejsce na relaks, poranną kawę czy stworzenie własnej strefy wypoczynku. BUDYNEK Apartament znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku z reprezentacyjną recepcją, zaprojektowanym z myślą o komforcie mieszkańców. CENA – 4700 zł Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości. We speak English!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

44 m²

Cena

4700 zł

Cena za m²

107 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Stanisława Kierbedzia 8, 00-728 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 100.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 100 m²

Chłodna 22A, 00-895 Warsaw, Poland

3761 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46 m²

Żupnicza 28A, 03-821 Warsaw, Poland

3774 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39 m²

Livin' Praga, Aleksandra Kotsisa 2, 03-307 Warsaw, Poland

3780 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (44.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Stanisława Kierbedzia 8, 00-728 Warsaw, Poland) – rentola.pl