mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 170 m² w mieście Warszawa

South Praga, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

16 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie na wynajem - Warszawa - Praga-Południe - URB-MW-727 - 170.00m²

URBIS Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu luksusowego apartamentu na Saskiej Kępie... Prezentowana nieruchomość znajduje się w prestiżowej części starej Saskiej Kępy w kameralnym, nowoczesnym budynku, stylizowanym na wzór kamienicy. W budynku znajdują się tylko 4 mieszkania. Ponadto został wyposażony w system inteligentnego domu – sterowanie dźwiękiem, oświetleniem oraz roletami odbywa się za pomocą aplikacji w telefonie. Apartament 170 w. składa się z 4 pokoi, salonu z kuchnią, 2 łazienek, garderoby, spiżarni oraz pralni. Dodatkowo prywatny ogród, a także dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. Cena: 16 000 pln / msc Zapraszam do Ewelina Pielach

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

5

Powierzchnia

170 m²

Cena

16 000 zł

Cena za m²

94 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem South Praga, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 120.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 120 m²

Leona Kruczkowskiego 3B, 00-380 Warsaw, Poland

12 800 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 120 m²

Leona Kruczkowskiego, 00-381 Warsaw, Poland

12 800 zł / miesiąc

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 185.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 185 m²

South Praga, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

12 900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (170.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (South Praga, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland) – rentola.pl