mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 140 m² w mieście Warszawa

South Praga, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

8000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie na wynajem - Warszawa - Praga-Południe - URB-MW-853 - 140.00m²

Do wynajęcia apartament w kameralnym apartamentowcu na Starej Saskiej Kępie . Budynek zadbany z całodobową ochroną oraz monitoringiem . Na terenie patio z dużym ogrodem do dyspozycji mieszkańców. Na piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania. Apartament gotowy do wprowadzenia , umeblowany- bardzo przestronny, cichy oraz jasny . Ekspozycja okien jest na trzy strony świata, dzięki czemu w mieszkaniu jest zawsze bardzo dużo światła. Każdy pokój ma własne oddzielne wejście. Z dużego salonu wyjście na bardzo duży taras, z drugiego pokoju na balkon. Mieszkanie składa się z: dwóch sypialni salonu z aneksem kuchennym, dwa przedpokoje w tym jeden z zabudowanymi szafami. dużej garderoby dużej łazienki z wanną oraz prysznicem, oraz oddzielne WC dużego tarasu oraz balkonu z widokiem na zieleń. Idealna lokalizacja - budynek usytuowany wśród zieleni , zabudowa wokół to głownie kamienice. Blisko ulica Francuska z wieloma kawiarniami, restauracjami, w pobliżu wiele sklepów, Park Skaryszewski, szkoły. Niecałe 10 minut komunikacją miejską do Centrum. Kilka minut do tramwaju oraz Metra Stadion Narodowy. W cenie wynajmu miejsce garażowe pod budynkiem. Dodatkowe opłaty licznikowe, prąd oraz woda POLECAM i zapraszam na prezentację.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

140 m²

Cena

8000 zł

Cena za m²

57 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem South Praga, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 90.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 90 m²

Domaniewska, 02-657 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m²

Krochmalna, 00-870 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m²

Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 8, 02-796 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy