mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 135 m² w mieście Warszawa

Bielska, 02-394 Warsaw, Poland

9500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie Ochota Bielska 135m2

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

135 m²

Cena

9500 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

70 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Bielska, 02-394 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 58.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 58 m²

Reh-Med, Ludwiki 4, 01-228 Warsaw, Poland

7600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60 m²

Wojciecha Górskiego 1, 00-033 Warsaw, Poland

7600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 52.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 52 m²

Polska Agencja Nadzoru Audytowego, Kolejowa 5/7, 01-217 Warsaw, Poland

7600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy