Dodano 3 dni temu

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 79 m² w mieście Warszawa

Medica Pro Familia, Marymoncka 14, 01-869 Warsaw, Poland

6500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie w bloku mieszkalnym 79 m² przy lesie na wynajem Warszawa

Do wynajęcia 4 pokojowy lokal o powierzchni 79m2 przy samym metrze Słodowiec w budynku z 2007 roku. Lokal idealny na biuro, kancelarię lub gabinet. Dzięki świetnemu układowi najemca ma do dyspozycji 4 oddzielne duże pokoje, aneks kuchenny, przedpokój oraz łazienkę. Lokal ma możliwość oklejenia witryny według upodobań najemcy. Lokal jest dwustronny i większość okien wychodzi na ulicę Marymoncką, jest widoczny od ulicy Marymonckiej oraz ze stacji metra Słodowiec. Położony w idealnym punkcie komunikacyjnym przy metrze, przystankach autobusowych, tramwajowych, a także przy wlocie na trasę S8. Lokalizacja ta ma bardzo duże znaczenie w przypadku prowadzenia w lokalu działalności gospodarczej. Bardzo dużym atutem lokalu jest również łatwość parkowania i sporo miejsc parkingowych przy samym budynku. Do lokalu istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym pod budynkiem. Lokal dostępny od . Lokal cały czas wynajmowany jako biuro, bardzo czysty i zadbany, całkowicie odświeżony przed przekazaniem go nowemu najemcy, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Lokal z bardzo niskimi kosztami utrzymania, do ceny wynajmu należy doliczyć tylko czynsz do wspólnoty mieszkaniowej który wraz z zaliczkami na wodę oraz ogrzewanie wynosi 1000zł, prąd w taryfie G11 (3x taniej niż na C11). Zapraszamy na prezentację.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

79 m²

Cena

6500 zł

Cena za m²

82 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Medica Pro Familia, Marymoncka 14, 01-869 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 76.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 76 m²

Uczelnia Varsovia, Aleje Jerozolimskie 133A, 02-304 Warsaw, Poland

5200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 97.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 97 m²

Karola Bohdanowicza 7, 02-127 Warsaw, Poland

5200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 84.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 84 m²

Grodzieńska 45/47, 03-750 Warsaw, Poland

5200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy