Bronowicka 25C, 71-012 Szczecin, Poland
3690 zł / miesiąc
Agent nieruchomości
Agent nieruchomości
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
40 m²
Cena
3690 zł
Okres wynajmu
Nieograniczony
Dostępne od
Jak najszybciej
Cena za m²
92 zł
Bronowicka 25C, 71-012 Szczecin, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Szczecin