mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 76 m² w mieście Warszawa

Cybernetyki 6B, 02-677 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

MIESZKANIE WYNAJEM - Cybernetyki Mokotów Warszawa Mazowieckie | AD.DRĄGOWSKI - Warszawska agencja nieruchomości z 40-letnim doświadczeniem

Do wynajmu komfortowe, nowe mieszkanie przy ul. Cybernetyki 6a o pow. 76 m2, 4 pokoje, zlokalizowane na 5 piętrze wraz z 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym w budynku z 2019 roku. Wysoki standard wykończenia. Umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3 sypialni, 2 łazienek w tym jedna z wanną, holu. Kuchnia w zabudowie wyposażona w sprzęt AGD. Salon z balkonem. Znakomity punkt komunikacyjny - minuta do przystanku autobusowego. Świetne również z uwagi na sąsiedztwo Galerii Mokotów. Bardzo szybki dojazd do lotniska Okęcie. Czynsz 6400 PLN plus opłaty licznikowe. Kaucja wymagana. Serdecznie polecam Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zarząd najmem

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

76 m²

Cena

6400 zł

Cena za m²

84 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Cybernetyki 6B, 02-677 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 75.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 75 m²

Hanki Czaki, 01-590 Warsaw, Poland

5150 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 75 m²

Hanki Czaki, 01-590 Warsaw, Poland

5150 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 76.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 76 m²

Uczelnia Varsovia, Aleje Jerozolimskie 133A, 02-304 Warsaw, Poland

5200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy