Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland
10 000 zł / miesiąc
Prestiżowa lokalizacja, piękne otoczenie w cichej uliczce. Dobra komunikacja od Puławskiej, metro Wilanowska. Apartament obecnie bez mebli. Salon z kuchnią i pięknym tarasem w otoczeniu zieleni. 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, pomieszczenie gospodarcze. Doskonała aranżacja świateł, urządzony z wysokiej jakości materiałów. Teren ogrodzony z ochroną. Klatka schodowa wykończona granitem. Garaż pod budynkiem. Prezentacja nieruchomości wyłącznie przez Art-Service Real Estate nieruchomości zapraszam. Zapraszam do oglądania. Polecam więcej informacji i ofert na Naszej stronie ,,waw,pl a nie publikowane oferty w internecie wysyłam na maila zapraszam. Podane ogłoszenia nieruchomości stanową jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71. KC i nie stanowią oferty określonej w Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Art.-Service Nieruchomości dokłada wszelkich starań, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Mamy odznakę Rzetelna Firma.
Prestiżowa lokalizacja, piękne otoczenie w cichej uliczce. Dobra komunikacja od Puławskiej, metro Wilanowska. Apartament obecnie bez mebli. Salon z kuchnią i pięknym tarasem w otoczeniu zieleni. 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, pomieszczenie gospodarcze. Doskonała aranżacja świateł, urządzony z wysokiej jakości materiałów. Teren ogrodzony z ochroną. Klatka schodowa wykończona granitem. Garaż pod budynkiem. Prezentacja nieruchomości wyłącznie przez Art-Service Real Estate nieruchomości zapraszam. Zapraszam do oglądania. Polecam więcej informacji i ofert na Naszej stronie ,,waw,pl a nie publikowane oferty w internecie wysyłam na maila zapraszam.
Podane ogłoszenia nieruchomości stanową jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71. KC i nie stanowią oferty określonej w Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Art.-Service Nieruchomości dokłada wszelkich starań, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Mamy odznakę Rzetelna Firma.
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
4
Powierzchnia
110 m²
Cena
10 000 zł
Cena za m²
91 zł
Oferta znajduje się pod adresem Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Warszawa