mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 88 m² w mieście Warszawa

Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

4800 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

mieszkanie ( wynajem ) - WARSZAWA, ŚRÓDMIEŚCIE Grzybowska

Doskonała lokalizacja, blisko metro, autobus, sklepy, usługi, hotele, biurowce. Stylowy apartament, przestronny i składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki, dwóch pokoi i niezwykle oryginalny ganek / przeszklonym wykuszem - który jest częścią obszaru spoczynku - tutaj można się cieszyć kawa, herbata. Luksusowy apartament z 2 sypialniami znajduje się w nowym budynku. Aneks kuchenny (lodówka, płyta kuchenna, czajnik, toster, kuchenka mikrofalowa lub piekarnik, sztućce i naczynia). Polecam więcej ofert ..waw.pl nie publikowanych w net wysyłam na maila zapraszam. Podane oferty nieruchomości stanową zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

88 m²

Cena

4800 zł

Cena za m²

55 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 58.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 58 m²

Konstancińska 11A, 02-942 Warsaw, Poland

3850 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 29.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 29 m²

Burakowska 16B, 01-066 Warsaw, Poland

3850 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 58 m²

Konstancińska 11A, 02-942 Warsaw, Poland

3850 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy