mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 35 m² w mieście Warszawa

Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

2940 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Mokotów, Służewiec,

LOKAL: Apartament o powierzchni 35 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią oraz łazienki. Wnętrze zaprojektowane przy współpracy z architektem wnętrz w standardzie premium– meble w zabudowie, nowoczesne meble, AGD firmy Bosh, telewizor 55‘. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w cenie 500 zł. LOKALIZACJA: Doskonała lokalizacja zapewnia jednoczesną bliskość Centrum miasta, gdzie można dojechać w 10 minut, jak i bliskość do obwodnic Warszawy. Od Metra Wierzbno dzielą 4 przecznice, a do Galerii Mokotów można dojść na piechotę w 10 minut. BUDYNEK: Budynek został wybudowany w 2023 i charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz przemyślanymi i designerskimi rozwiązaniami. Elewacja jest pokryta kamieniem naturalnym, a mieszkania są jasne dzięki 2-metrowym oknom. W budynku na parterze znajduje się recepcja oraz sklepy usługowe, w tym restauracja. Mieszkańcy mogą skorzystać z sali fitness, siłowni, sauny. Na dwóch dziedzińcach znajdują się place zabaw oraz strefa relaksu. Na dachu zaprojektowano przepiękny ogród wyłącznie do użytku mieszkańców. Na terenie osiedla dostępne są zasilania samochodów elektrycznych. Dla miłośników rowerów przygotowano serwis rowerowy w garażu oraz wypożyczalnię rowerów i pojazdów elektrycznych.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

35 m²

Cena

2940 zł

Cena za m²

84 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 16.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 16 m²

Belwederska 5/7, 00-761 Warsaw, Poland

2357 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 63.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 63 m²

Aleje Jerozolimskie 25, 00-508 Warsaw, Poland

2358 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 75.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 75 m²

Herbu Janina 4, 02-972 Warsaw, Poland

2361 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy