mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 130 m² w mieście Warszawa

Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

15 500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

mieszkanie ( wynajem ) - WARSZAWA, ŚRÓDMIEŚCIE Leona Kruczkowskiego

Prestiżowa lokalizacja blisko Parku na zielonym osiedlu z ochroną i recepcją. Blisko sklepy, restauracje, Muzea, kawiarenki. Elegancki apartament z meblami które na życzenie można zmienić. Dwa miejsca w garażu podziemnym w cenie najmu. Dobra komunikacja, blisko Plac Trzech Krzyży, Trakt Królewski, Parki. Cena do negocjacji. Prezentacja nieruchomości wyłącznie przez Art-Service Real Estate Strategy Nieruchomości zapraszam. Zapraszam do oglądania. Polecam więcej informacji i ofert na Naszej stronie ,,waw,pl a nie publikowane oferty w internecie wysyłam na maila zapraszam. Podane ogłoszenia nieruchomości stanową jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71. KC i nie stanowią oferty określonej w Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Art.-Service Nieruchomości dokłada wszelkich starań, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Mamy odznakę Rzetelna Firma.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

130 m²

Cena

15 500 zł

Cena za m²

119 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 78.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 78 m²

Komo Beauty, Leszczyńska 4, 00-316 Warsaw, Poland

12 400 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 78 m²

Milk Bar, Dobra 42, 00-312 Warsaw, Poland

12 400 zł / miesiąc

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 127.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 127 m²

Leszczyny, 02-709 Warsaw, Poland

12 450 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy