mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 111 m² w mieście Warszawa

Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

8000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

mieszkanie ( wynajem ) - WARSZAWA, ŚRÓDMIEŚCIE Zygmunta Słomińskiego

Doskonała lokalizacja w centrum, metro, centrum Handlowe Arkadia, Dworzec Gdański, Stare Miasto. Apartament bardzo dobrze wykończony, z dbałością o szczegóły, 4 pokojowy w centrum Warszawy 3 sypialnie, duży salon + kuchnia, 2 toalety, 2 balkony. Lokal bardzo cichy, widny, przestronny, 16 piętro z pięknym widokiem Panoramy Miasta . W pełni wyposażony i umeblowany. Okna na południe i zachód. Budynek z ochrona, miejsce garażowe. Sprzątanie lokalu raz w tygodniu za dodatkową opłatą 150 Euro/miesiąc. Polecam więcej informacji i ofert ..waw.pl nie publikowanych w net wysyłam na maila zapraszam. Podane oferty nieruchomości stanową zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

111 m²

Cena

8000 zł

Cena za m²

72 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 90.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 90 m²

Domaniewska, 02-657 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62 m²

Ogrodowa, 00-895 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m²

Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 8, 02-796 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (111.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland) – rentola.pl