Dodano dzisiaj

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 19 m² w mieście Częstochowa

Stroma 10, 42-216 Częstochowa, Poland

1100 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mikrokawalerka 19 m² z kuchnią z oknem na wynajem ul. Stroma, Częstochowa, Ostatni Grosz

Biuro Sverum Nieruchomości prezentuje na wynajem komfortowe mieszkanie typu M-2 o powierzchni 19 m², położone na 2 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku w dzielnicy Ostatni Grosz w Częstochowie. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z 2022 roku i jest w pełni umeblowany oraz gotowy do zamieszkania od 10 czerwca 2026 r. Układ mieszkania pokój z aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój, balkon, piwnica. Wyposażenie mieszkania Pokój z aneksem kuchennym rozkładana kanapa, stolik kawowy, szafka RTV, szafka wisząca, zabudowa kuchenna, lodówka, płyta elektryczna. Łazienka kabina prysznicowa, umywalka z szafką, WC, pralka. Przedpokój szafa w zabudowie. Standard wykończenia podłogi: gres oraz panele, ściany: gładzie gipsowe, okna PCV z ekspozycją południową. Budynek i media blok po termomodernizacji, domofon, ogrzewanie miejskie, dostępne media: prąd, woda, gaz. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w spokojnej części dzielnicy Ostatni Grosz. W najbliższym otoczeniu znajdują się: sklepy i punkty usługowe, apteka, bankomat, przystanki komunikacji miejskiej. Koszty najmu czynsz najmu: 1100 zł, czynsz administracyjny: 290 zł, media według zużycia: prąd i woda, ogrzewanie miejskie w czynszu, kaucja: 2000 zł. Dostępne od r. Najważniejsze atuty nowoczesny budynek z 2022 roku balkon piwnica pełne umeblowanie ogrzewanie miejskie w czynszu kameralna zabudowa funkcjonalny układ mieszkania spokojna okolica Zapraszam do Iwona Roszyk Sverum Nieruchomości

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

19 m²

Cena

1100 zł

Cena za m²

58 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Stroma 10, 42-216 Częstochowa, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Częstochowa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Bronisława Idzikowskiego 4, 42-202 Częstochowa, Poland

900 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Bronisława Idzikowskiego 4, 42-202 Częstochowa, Poland

900 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Bronisława Idzikowskiego 4, 42-202 Częstochowa, Poland

900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy