mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 22 m² w mieście Kalisz

Bogumiła i Barbary 11, 62-800 Kalisz, Poland

1300 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mikrokawalerka 22 m² z aneksem kuchennym na wynajem Kalisz, Kaliniec

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok. 23m2 w bloku przy ul. Barbary i Bogumiła w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na II piętrze, bloku z cegły. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, łazienka, korytarz. Kuchnia wyposażona w sprzęt agd, w salonie stół jadalniany, sofa, komoda pod RTV oraz duża szafa w zabudowie. Media miejskie. Dogodna lokalizacja, z dobrym dojazdem do Centrum, w pobliżu pasaż handlowy Kalinka. Spokojna i cicha okolica. Mieszkanie wolne od maja. Cena najmu mieszkania 1300 zł . Czynsz administracyjny ok. 330 zł + prąd według zużycia. Kaucja zwrotna 2500 zł Jednorazowa prowizja dla biura 1300 zł netto Gorąco polecam! Iza Licencja zawodowa 17060 Dagmara Jeżyk. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

22 m²

Cena

1300 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

59 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Bogumiła i Barbary 11, 62-800 Kalisz, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kalisz

Nowość
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28 m²

Złota 12, 62-800 Kalisz, Poland

1100 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33 m²

Prymasa Stefana Wyszyńskiego 58, 62-800 Kalisz, Poland

1150 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27 m²

Górnośląska 79, 62-800 Kalisz, Poland

1200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (22.0 m²) do wynajęcia w mieście Kalisz (Bogumiła i Barbary 11, 62-800 Kalisz, Poland) – rentola.pl