Dodano dzisiaj

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15 m² w mieście Poznań

Toruńska 10, 61-045 Poznan, Poland

1840 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mikrokawalerka kawalerka z aneksem kuchennym 15 m² na wynajem ul. Toruńska, Poznań, Nowe Miasto

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Toruńskiej 10. Idealna dla jednej osoby, która szuka czegoś prostego, gotowego do wejścia i dobrze skomunikowanego. Mieszkanie ma około 15 m2 i jest w pełni wyposażone - jest łóżko, aneks kuchenny, miejsce do przechowywania, wszystko co potrzebne do normalnego życia. Nie trzeba nic dokupować na start. Duży plus tej lokalizacji to komunikacja - w kilka minut dojdziesz do przystanków tramwajowych i autobusowych, skąd szybko dostaniesz się do centrum albo na uczelnie. W okolicy są też sklepy i podstawowe rzeczy na co dzień. Koszty: - czynsz najmu: 1840 zł - opłaty eksploatacyjne: ok. 280 zł - kaucja: 2000 zł To kompaktowe mieszkanie, ale dobrze zaplanowane - spokojnie wystarcza dla jednej osoby. Zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

15 m²

Cena

1840 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

123 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Toruńska 10, 61-045 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18 m²

Jana Keplera, 60-158 Poznan, Poland

1496 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m²

Tylne Chwaliszewo 26, 61-103 Poznan, Poland

1500 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33 m²

Klonowa 14, 61-468 Poznan, Poland

1500 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy