mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 31 m² w mieście Kraków

Saska 11, 30-715 Krakow, Poland

2650 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Nowoczesne studio *Saska* Podgórze – balkon !

Do wynajęcia jasne i nowoczesne mieszkanie w bloku z 2025 r przy ul. Saskiej, w cichej i spokojnej okolicy. Zaledwie 2 min pieszo znajduje się przystanek komunikacji miejskiej z bezpośrednim dojazdem do centrum. Idealne dla singla lub pary. Dostępne od zaraz !BUDYNEK I LOKALIZACJA:Budynek: blok z 2025r.,Ulica: Saska 9b,Przystanek: Saska,W pobliżu: Sklepy, infrastruktura usługowa, przystanki komunikacji miejskiej, dobry wyjazd na autostradę;Dzielnica: Podgórze,MIESZKANIE:Powierzchnia: 31 m2,Piętro: 3/4 ,Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym + łazienka + balkon.Nieruchomość składa się z pokoju dziennego (umeblowany o łóżko , stół jadalniany z 2 krzesłami), aneksu kuchennego (meble w zabudowie, piekarnik elektryczny, płyta indukcyjna, zlewozmywak, zmywarka, lodówka, zamrażarka), łazienki (umywalka, kabina prysznicowa, pralka, toaleta, szafki), balkon.FINANSE:– 2650 PLN czynsz najmu + 550 PLN opłaty administracyjne (zimna woda, wywóz śmieci, utrzymanie części wspólnych, fundusz remontowy) + prąd według zużycia,– kaucja zwrotna 2650 PLN,– prowizja dla biura nieruchomości.UWAGI:– dostępne od zaraz, – balkon,– w pełni umeblowane, – winda: TAK,– możliwość parkowania przy ulicy,– idealne dla singla lub pary,– ekspozycja południowa.KONTAKT DO AGENTA:Jan Szeliga

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

31 m²

Cena

2650 zł

Cena za m²

85 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Saska 11, 30-715 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Mogilska, 31-545 Krakow, Poland

2150 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

unnamed road, 31-943 Krakow, Poland

2150 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 34.85 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 35 m²

Kraków Główny KGA, Składowa, 30-010 Krakow, Poland

2150 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (31.0 m²) do wynajęcia w mieście Kraków (Saska 11, 30-715 Krakow, Poland) – rentola.pl