dom z 5 pokojami o powierzchni 260 m² w mieście Warszawa

Wolicka, 00-702 Warsaw, Poland

16 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Nowoczesny dom | Strzeżone osiedle | Obok Parku

Strzeżone osiedle | Funkcjonalny rozkład | 4 sypialnie | 3 łazienki | Bezpieczne mini osiedle | Kameralne otoczenie | Park Ten nowoczesny i bardzo dobrze zaprojektowany dom znajduje się w świetnej lokalizacji na pograniczu Mokotowa i Wilanowa na strzeżonym kameralnym mini osiedlu tuż przy parku krajobrazowym. Nieruchomość wyróżnia się dobrze przemyślanym projektem architektonicznym. Układ przestrzenny domu : Parter: -Jasny salon z ogródkiem na stronę południową połączony z jadalnią i otwartą kuchnią -Gabinet/Sypialnia tuż przy wejściu do domu -pralnia/suszarnia -dodatkowo : garderoba, toaleta, spiżarnia, garaż I Piętro: -Sypialnia Master z łazienką -Sypialnia nr 3 -Sypialnia nr 4 Łazienka Dom wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie kominkowe oraz gazowe, instalacja alarmowa. 2 miejsca postojowe w garażu, dodatkowe auto zaparkujemy przed budynkiem.

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

5

Powierzchnia

260 m²

Cena

16 000 zł

Cena za m²

62 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wolicka, 00-702 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

dom z 5 pokojami o powierzchni 370.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 370 m²

Chorągwi Pancernej 57, 02-951 Warsaw, Poland

12 900 zł / miesiąc

dom z 6 pokojami o powierzchni 200.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 6 pokojami o powierzchni 200 m²

Ursynów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

12 900 zł / miesiąc

dom z 5 pokojami o powierzchni 200.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 200 m²

Puławska, 02-780 Warsaw, Poland

12 900 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Dom (260.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Wolicka, 00-702 Warsaw, Poland) – rentola.pl