1 pokój o powierzchni 21 m² w mieście Poznań

Zielona Gęś, Feliksa Nowowiejskiego 6, 61-731 Poznan, Poland

1130 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 16-06-2026

Nowowiejskiego 6/16/2

Mieszkanie znajduje się przy ulicyNowowiejskiego 6/16 . Składa się z 4 pokoi jednoosobowych . Powierzchnia mieszkania to 86 m2 , Jedna łazienka . Po remoncie w pełni wyposażone . Blisko do uczelni , centrum , sklepy w okolicy . Mieszkanie wyposażone jest w pralka lodówka płyta grzewcza odkurzacz żelazko deska do prasowania, Pokój jednoosobowy wyposażony w ; tapczan biurko krzesło szafa regał dywanik zasłony obrazy dodatki Pokój zamykany na klucz. W kuchni znajdują się : lodówka płyta elektryczna - 4 palnikowa a także szafki stojące szafki wiszące stół z hokerami regał na przyprawy W łazience znajdują się ; prysznic toaleta regał pralka dywanik umywalka szafka lustro Pobieramy jednorazową opłatę rezerwacyjną w wysokości 300 zł netto oraz wymagamy wykupienia ubezpieczenia OC w wysokości 50 zł na rok

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

21 m²

Cena

1130 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

16-06-2026

Umeblowane

Tak

Na wsi

Tak

Cena za m²

54 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Zielona Gęś, Feliksa Nowowiejskiego 6, 61-731 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

pokój z 1 pokojem o powierzchni 17.53 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 18 m²

Przemysłowa, 61-541 Poznan, Poland

910 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 17.36 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 17 m²

Fabryczna 35, 61-518 Poznan, Poland

910 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 17.31 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 17 m²

Przemysłowa 27A, 61-582 Poznan, Poland

910 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Pokój (21.2 m²) do wynajęcia w mieście Poznań (Zielona Gęś, Feliksa Nowowiejskiego 6, 61-731 Poznan, Poland) – rentola.pl