mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 343 m² w mieście Warszawa

Zgrupowanie AK "Chrobry II", Sienna 45, 00-126 Warsaw, Poland

27 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Pięciopokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Nieruchomość: Ekskluzywny, dwupoziomowy penthouse o powierzchni ok. 340 m², położony na najwyższym piętrze nowoczesnego apartamentowca. Apartament został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie, prywatności i prestiżu. Podgrzewany basen i tarasem na dachu. Przestronny salon z jadalnią, otwarta kuchnia z wysokiej klasy AGD, 4 sypialnie z łazienkami, liczne garderoby, klimatyzacja, panoramiczne przeszklenia. Wysokie sufity, naturalne światło, klimatyzacja oraz starannie dobrane materiały wykończeniowe tworzą wnętrze o ponadczasowej elegancji. BUDYNEK Kameralny apartamentowiec o podwyższonym standardzie, z recepcją i całodobową ochroną. Do dyspozycji mieszkańców: strefa fitness basen monitoring i ochrona 24/7 eleganckie lobby cichobieżne windy LOKALIZACJA Prestiżowa część warszawskiej Woli – w samym sercu centrum biznesowego stolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nowoczesne kompleksy biurowe, restauracje, kawiarnie oraz renomowane projekty miejskie. Doskonała komunikacja z każdą częścią miasta: metro, tramwaje, autobusy. To lokalizacja wybierana przez kadrę menedżerską, dyplomatów i klientów korporacyjnych. DODATKOWE INFORMACJE miejsca parkingowe w garażu podziemnym możliwość doposażenia / umeblowania najem długoterminowy pełna prywatność i bezpieczeństwo dodatkowo płatny czynsz ~5000 PLN To nie jest zwykły apartament, to styl życia na najwyższym poziomie! --- Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Za wykonaną usługę pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

5

Powierzchnia

343 m²

Cena

27 000 zł

Cena za m²

79 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Zgrupowanie AK "Chrobry II", Sienna 45, 00-126 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 105.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 105 m²

Leszczyńska, 00-339 Warsaw, Poland

21 941 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 105.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 105 m²

The Folks, Leszczyńska 4, 00-339 Warsaw, Poland

21 941 zł / miesiąc

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 105 m²

DOT. Coffee & Matcha Bar, Leszczyńska 1A, 00-316 Warsaw, Poland

21 941 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (343.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Zgrupowanie AK "Chrobry II", Sienna 45, 00-126 Warsaw, Poland) – rentola.pl