Dodano 4 dni temu
Jana Styki 27, 03-928 Warsaw, Poland
14 000 zł / miesiąc
WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Hamilton May ma przyjemność zaprezentować niezwykłą ofertę apartamentu na wynajem w zacisznym sąsiedztwie, w sercu zielonej Saskiej Kępy. Nieruchomość liczy 170m2 powierzchni całkowitej. Parter składa się z dużego salonu z kominkiem, holu oraz kuchni. Na pierwszej kondygnacji znajdują się cztery sypialnie oraz dwie łazienki. Dodatkowo nieruchomość posiada 3 balkony. W przyziemiu garaż pralnia oraz kotłownia. Dom charakteryzuje się przestronnością oraz dobrym rozmieszczeniem pomieszczeń. Niepodważalnym atutem nieruchomości jest piękny ogród. Budynek został wybudowany w 1930. Nieruchomość jest utrzymana w jasnych kolorach a budynek charakteryzuje się prostą bryłą. Budynek położony jest w samym sercu prestiżowej Saskiej Kępy. W pobliżu znajdują się liczne restauracje i kawiarnie, pełna infrastruktura potrzebna do wygodnego funkcjonowania: szkoły w tym szkoła francuska, przedszkola (również francuskie), sklepy, banki, przychodnie. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska: autobusy, tramwaje, stacja metra Stadion Narodowy w odległości ok. 10 min spacerem. Cena 14 000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny zawiera media (1400 PLN) zawiera komórkę lokatorską garaż Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o
WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Hamilton May ma przyjemność zaprezentować niezwykłą ofertę apartamentu na wynajem w zacisznym sąsiedztwie, w sercu zielonej Saskiej Kępy. Nieruchomość liczy 170m2 powierzchni całkowitej. Parter składa się z dużego salonu z kominkiem, holu oraz kuchni. Na pierwszej kondygnacji znajdują się cztery sypialnie oraz dwie łazienki. Dodatkowo nieruchomość posiada 3 balkony. W przyziemiu garaż pralnia oraz kotłownia. Dom charakteryzuje się przestronnością oraz dobrym rozmieszczeniem pomieszczeń. Niepodważalnym atutem nieruchomości jest piękny ogród. Budynek został wybudowany w 1930. Nieruchomość jest utrzymana w jasnych kolorach a budynek charakteryzuje się prostą bryłą.
Budynek położony jest w samym sercu prestiżowej Saskiej Kępy. W pobliżu znajdują się liczne restauracje i kawiarnie, pełna infrastruktura potrzebna do wygodnego funkcjonowania: szkoły w tym szkoła francuska, przedszkola (również francuskie), sklepy, banki, przychodnie. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska: autobusy, tramwaje, stacja metra Stadion Narodowy w odległości ok. 10 min spacerem. Cena 14 000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny zawiera media (1400 PLN) zawiera komórkę lokatorską garaż Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
5
Powierzchnia
175 m²
Cena
14 000 zł
Cena za m²
80 zł
Oferta znajduje się pod adresem Jana Styki 27, 03-928 Warsaw, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Warszawa