Dodano 2 dni temu

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 126 m² w mieście Gdynia

Mestwina 11, 81-522 Gdynia, Poland

20 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Pięciopokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Wnętrze zostało wykończone z dbałością o każdy detal — fornir, wielkoformatowy gres oraz ogrzewanie podłogowe, komfort mieszkańców podnosi centralna klimatyzacja. Naturalne światło, spójna estetyka i starannie dobrane detale tworzą komfortową przestrzeń do codziennego życia i spotkań. Kuchnia została wyposażona w nowe, wysokiej klasy sprzęty AGD. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym, z salonu bezpośrednie wyjście na taras - sypialni master z własną łazienką, wyjście do ogrodu - 3 dodatkowe sypialnie - łazienka - pomieszczenie techniczne Ma kameralny charakter — znajdują się w nim jedynie cztery apartamenty. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje prywatna siłownia, rowerownia, komórki lokatorskie oraz podziemna hala garażowa. Bezpieczeństwo zapewniają wideodomofon oraz monitoring części wspólnych i klatek schodowych. Prestiżowa lokalizacja w sercu gdyńskiego Orłowa — jednej z najbardziej ekskluzywnych i pożądanych części Trójmiasta. Kameralne otoczenie eleganckiej zabudowy apartamentowej, zaledwie kilka minut od plaży, molo oraz nadmorskich terenów spacerowych. Okolica łączy wyjątkowy spokój i prywatność z dostępem do renomowanych restauracji, butików oraz pełnej infrastruktury miejskiej. Bliskość Alei Zwycięstwa i stacji SKM zapewnia komfortową komunikację z centrum Gdyni i Sopotem. To miejsce stworzone dla osób ceniących nadmorski styl życia, dyskretny luksus i ponadczasowy charakter Orłowa.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

5

Powierzchnia

126 m²

Cena

20 000 zł

Cena za m²

159 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Mestwina 11, 81-522 Gdynia, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Gdynia

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 111.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 111 m²

Mestwina 11, 81-522 Gdynia, Poland

18 000 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 111 m²

Mestwina 11, 81-522 Gdynia, Poland

18 000 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 111 m²

Mestwina 11, 81-522 Gdynia, Poland

18 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (126.0 m²) do wynajęcia w mieście Gdynia (Mestwina 11, 81-522 Gdynia, Poland) – rentola.pl