Dodano 2 dni temu

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 116 m² w mieście Warszawa

G Bar, Grzybowska 4, 00-131 Warsaw, Poland

6900 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Śródmieście Grzybowska, 6900 PLN, 116 m2, domy-1439/13283/OMW

CENA: - 6900 PLN czynsz najmu - czynsz administracyjny 2250 PLN (wliczone zaliczki za media) - prąd ok. 250 PLN (opłaty uzależnione od ilości osób zamieszkujących) Łączna kwota najmu ok. 9400 PLN Kaucja ; 10,000 PLN Zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

5

Powierzchnia

116 m²

Cena

6900 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Centrum

Tak

Cena za m²

59 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem G Bar, Grzybowska 4, 00-131 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 63.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 63 m²

Jana Ciszewskiego 9, 02-777 Warsaw, Poland

5550 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 63 m²

Jana Ciszewskiego 9, 02-777 Warsaw, Poland

5550 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 63 m²

Jana Ciszewskiego 9, 02-777 Warsaw, Poland

5550 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy