Dodano 2 dni temu

1 pokój o powierzchni 20 m² w mieście Poznań

Babimojska 11b, 60-309 Poznan, Poland

1050 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 21-08-2026

Pokój 1-osobowy nr 2

Mieszkanie bez właściciela znajdujące się przy ul. Babimojska 11 m.24. Świetna studencka lokalizacja. Mieszkanie zostało specjalnie wyremontowane i przystosowane do potrzeb naszych najemców. Przeznaczone jest dla studentów i młodych osób pracujących. W mieszkaniu do dyspozycji mieszkańców jest bezpłatny Internet WiFi Mieszkanie składa się z pokoi 3 jednoosobowych. Jest w pełni wyposażone we wszystkie sprzęty potrzebne do życia i mieszkania.Do dyspozycji dostajesz:żelazko deska do prasowaniasuszarka na ubraniaodkurzaczmiotłamop z wiaderkiemzmiotka i szufelkaMieszkanie znajduje się pod naszą opieką przez cały okres najmu. W godzinach pracy jesteśmy dostępni, by Ci pomóc. Nie musisz martwić się o nieprzewidziane sytuacje, z którymi musiałbyś zmierzyć się sam. Stała opieka techniczna oraz administracyjna - u nas jest to oczywistość.Pokój wyposażony jest w:kanapa rozkładanapoduszkiszafaregałbiurkokrzesłostolikobrazekdywanikDla komfortu i bezpieczeństwa najemcy, pokój zamykany na klucz :)W kuchni znajduje się sprzęt AGD: płyta elektryczna mikrofalówka czajnik elektryczny Jak również dla komfortu osób wynajmujących pełne wyposażenie kuchni: talerze sztućce łopatki szklanki kubki komplet garnków i patelni deski do krojenia, cedzakW łazience znajduje się;kabina prysznicowa z bateriaumywalka z bateriąszafki na kosmetykipralkatoaleta

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

20 m²

Cena

1050 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

21-08-2026

Umeblowane

Tak

Cena za m²

53 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Babimojska 11b, 60-309 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

pokój z 1 pokojem o powierzchni 16.1 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 16 m²

Osiedle Stare Żegrze 75, 61-249 Poznan, Poland

840 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 16.03 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 16 m²

19, 60-681 Poznan, Poland

840 zł / miesiąc

Nowość

1 pokój o powierzchni 16 m²

Hoża 2, 60-591 Poznan, Poland

840 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy