1 pokój o powierzchni 16 m² w mieście Poznań

Osiedle Polan 39, 61-253 Poznan, Poland

820 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 19-05-2026

Pokój 1-osobowy nr 2

Mieszkanie bez właściciela przy osiedlu Polan 39 . Świetna studencka lokalizacja. Mieszkanie zostało specjalnie wyremontowane i przystosowane do potrzeb naszych najemców. Przeznaczone jest dla studentów i młodych osób pracujących. W mieszkaniu do dyspozycji mieszkańców jest bezpłatny internet, WiFi Mieszkanie składa się z pokoi 6 jednoosobowych. Jest w pełni wyposażone we wszystkie sprzęty potrzebne do życia i mieszkania.Do dyspozycji dostajesz:żelazko deska do prasowania;suszarka na ubrania;odkurzacz;miotła;mop z wiaderkiem;zmiotka i szufelka;Mieszkanie znajduje się pod naszą opieką przez cały okres najmu. W godzinach pracy jesteśmy dostępni, by Ci pomóc. Nie musisz martwić się o nieprzewidziane sytuacje, z którymi musiałbyś zmierzyć się sam. Stała opieka techniczna oraz administracyjna - u nas jest to oczywistość.Pokój wyposażony jest w:kanapa 2-osobowa, rozkładanaszafa 2-drzwiowaregałbiurkokrzesłoramka do zdjęćpoduszkidywanikDla komfortu i bezpieczeństwa najemcy, pokój zamykany na klucz :)W kuchni znajduje się sprzęt AGD: płyta elektryczna mikrofalówka czajnik elektryczny lodówka Jak również dla komfortu osób wynajmujących pełne wyposażenie kuchni: talerze sztućce łopatki szklanki kubki komplet garnków i patelni deski do krojenia, cedzakWyposażenie łazienki:kabina prysznicowaumywalkapralkalustroszafka na kosmetykitoaleta

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

16 m²

Cena

820 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

19-05-2026

Umeblowane

Tak

Cena za m²

51 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Osiedle Polan 39, 61-253 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

pokój z 1 pokojem o powierzchni 12.49 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 12 m²

10d, 60-681 Poznan, Poland

660 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 13.22 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 13 m²

Józefa Wybickiego 16A, 61-529 Poznan, Poland

700 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 13.54 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 14 m²

Przemysłowa, 61-541 Poznan, Poland

700 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy