Dodano 5 dni temu

1 pokój o powierzchni 23 m² w mieście Kraków

Antoniego Augustynka-Wichury 14, 30-010 Krakow, Poland

1200 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 20-08-2026

Pokój 1-osobowy, ul. Wichury, blisko Wrocławska, Kleparz (3)

Szukasz komfortowego i przyjaznego miejsca do zamieszkania w Krakowie? Oferujemy pokój do wynajęcia w przestronnym dwupoziomowym mieszkaniu z 2 łazienkami, położonym przy ulicy Antoniego Augustynka-Wichury. Informacje o pokoju i mieszkaniu: pokój dostępny do wynajęcia jest w pełni wyposażony w meble, takie jak: łóżko, biurko, szafa i wszystko to co widoczne na załączonych zdjęciach, mieszkanie, o powierzchni całkowitej ok. 100 m², posiada 2 łazienki, co gwarantuje wygodę i komfort wszystkim lokatorom, kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD, taki jak: 2 lodówki, kuchenka, piekarnik itp., miejsce jest dobrze skomunikowane z resztą miasta, co ułatwia dostęp do uniwersytetów, szkół i miejsc pracy. Lokalizacja: odległość do Uniwersytetu Jagiellońskiego - 25 minut spacerem, 10 minut rowerem, komunikacją miejską kilkunascie minut, w poblizu Nowego Kleparza - to punkt przesiadkowy i komunikacyjny miasta, ryneczek owoców, warzyw i wiele sklepów, galeria handlowa - w odległości ok. 13 minut autobusem lub tramwajem znajduje się Galeria Krakowska, połączona z Dworcem Głównym i centrum komunikacyjnym miasta, stąd blisko do uczelni, takich jak: AGH, Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska, Uniwersytet Pedagogiczny. Jeśli jesteś zainteresowany - s

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

23 m²

Cena

1200 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

20-08-2026

Jacuzzi

Tak

Umeblowane

Tak

Cena za m²

52 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Antoniego Augustynka-Wichury 14, 30-010 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

pokój z 1 pokojem o powierzchni 18.71 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 19 m²

Strąkowa 14, 30-410 Krakow, Poland

990 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 20.27 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 20 m²

Władysława Łokietka 6b, 30-010 Krakow, Poland

1000 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 23.75 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 24 m²

Poznańska 15, 30-012 Krakow, Poland

1000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy