1 pokój o powierzchni 21 m² w mieście Warszawa

Hair Derm, Giełdowa 4A, 01-204 Warsaw, Poland

1660 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 12-05-2026

Pokój jednoosobowy #3 przy ul. Giełdowej 4a

Do wynajęcia w pełni umeblowany pokój w 5-pokojowym mieszkaniu przy ul. Giełdowej 4a (Wola). Okolica jest cicha, obok zielony Skwer osiedlowy.MIESZKANIE• Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i składa się z 3 pokoi jednoosobowych, 2 pokoi dwuosobowych, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.• Każdy z pokoi zawiera biurko, krzesło, tapczan, półki na książki i szafę.• Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się pralka, lodówka, czajnik, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, deska do prasowania, suszarka na pranie• Kuchnie są wyposażone w talerze, sztućce, kubki, szklanki, garnki i patelnie.Mieszkanie posiada certyfikat energetyczny.

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

21 m²

Cena

1660 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

12-05-2026

Umeblowane

Tak

Cena za m²

79 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Hair Derm, Giełdowa 4A, 01-204 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

pokój z 1 pokojem o powierzchni 17.71 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 18 m²

CM Woronicza 15, Jana Pawła Woronicza 15, 02-625 Warsaw, Poland

1335 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 18.23 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 18 m²

Wita Stwosza 17A, 02-661 Warsaw, Poland

1335 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 18.12 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 18 m²

Aleja Bohaterów Września 3, 02-389 Warsaw, Poland

1335 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy